Category: Recenzie chladničiek

Column content
Column content

Pozrite si test chladničiek, ktorý vám pomôže rýchlo vybrať ten správny produkt presne podľa vašich potrieb. Pri testovaní sme zohľadňovali cenovú hladinu, výkon, hlučnosť, komfort pri používaní, energetickú triedu ale aj celkovú užívateľskú spokojnosť. Do samotného poradia máte možnosť zasiahnuť aj vy, užívatelia. Stačí ak sa zapojíte do nášho testu spokojnosti a pridáte hodnotenie výrobku, s ktorým máte reálnu skúsenosť.

chladnička samsung

Rebríček ukazuje najlepšie vstavané a voľne stojace chladničky. Pripravujeme pre vás aj recenzie najpredávanejších modelov. Dúfam že vám pomôžu. Nebojte sa zapojiť do diskusie pomocou komentárov v spodnej časti.

 

Test – Najlepšie voľne stojace chladničky

Model Hodnotenie Detail Produktu
Beko CSA 29022 hodnotenie Pozrieť v eshope
Gorenje RK 6192LW hodnotenie Pozrieť v eshope
Whirlpool BLF 9121 OX hodnotenie Pozrieť v eshope
Bosch KGN39XW37 4star Pozrieť v eshope

 

Test – Najlepšie vstavané chladničky

Model Hodnotenie Detail Produktu
Whirlpool ART 9811 hodnotenie Pozrieť v eshope
Electrolux ENN3153AOW hodnotenie Pozrieť v eshope
Bosch KIV87VF30 4star Pozrieť v eshope
Whirlpool ART 6611 4star Pozrieť v eshope

 

Ako vyberať chladničku

Najdôležitejším faktorom pri výbere chladničky je jej rozmer. Odmerajte si priestor, kam spotrebič umiestnite. Ak je chladnička voľne stojaca, musíte počítať s rezervou 2 cm z každej strany. Medzi zadnou stranou chladničky a stenou by mal zostať 5 cm priestor. Tak zabránite prehrievaniu a nadmernej spotrebe elektrickej energie.

 

Veľkosť chladničky podľa počtu osôb

Veľkosť vnútorného objemu chladničky vyberajte s ohľadom na počet osôb v domácnosti. Rátajte 50-70 litrov chladničky a 20 litrov mrazničky na osobu. Samozrejme závisí aj od životného štýlu. Ak často varíte a uskladňujete takto pripravené potraviny pre celú rodinu, budete potrebovať väčšiu chladničku.

 

chladnička samsung 0

Samsung RB31Ferncsa

V tejto recenzii sa budeme venovať kombinovanej chladničke s mrazničkou od spoločnosti Samsung, ktorá nesie označenie RB31FERNCSA. Tento model patrí do série RB-F310G a v našom teste chladničiek sa umiestnil na prvej pozícii. Na...